South Dakota

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur South Dakota

Güney Dakota - Satılık Emlak

Güney Dakota, Amerika Birleşik Devletleri'nin orta batısındaki engin ve seyrek nüfuslu bir ülkedir. Granit kayaya oyulmuş iki tarihi eserin bulunduğu muhteşem Black Hills Ulusal Ormanı: Dört Amerikan başkanının onuruna Rushmore Dağı ve ünlü kabile şefini hatırlatan Crazy Horse Anıtı.

Başkenti Pierre. Güney Dakota kuzeyi Kuzey Dakota, güneyi Nebraska, doğusu Iowa ve Minnesota, batısı Wyoming ve Montana ile sınır komşusudur.

Güney Dakota, Alaska ve New Mexico'dan sonra ülkedeki en yüksek 3. Yerli Amerikalı yüzdesine sahip. Birçoğu, birlikte Sioux Ulusunu oluşturan Dakota, Lakota ve Nakota kabilelerindendir.

Ülke genelinde emlak piyasaları bu yaz kesinlikle daha aktif ve alıcı karşıtlığı, talep fiyatının üzerinde bir dizi hızlı satışta ortaya çıkıyor. Güney Dakota'da satılık mülklerin ortalama satış fiyatı% 6,5 oranında artmıştır.

Güney Dakota'daki satış fiyatlarının mülklerin henüz kayıt edilmemiş olanlardan daha fazla artması muhtemeldir, ancak satışlar ve yeni listeler yaz aylarında büyümeye son verebilir. Güney Dakota'da çoğu fiyat ve konut kategorisinde satılık emlakçılardan çok daha fazla alıcı var, bu yüzden durum değişinceye kadar fiyatlar artmaya devam edecek. Temmuz 2017 ile Haziran 2018 arasındaki 12 aylık dönemde, Sioux Falls bölgesinde bekleyen satışlar% 5.1 arttı.

Ayrıca Rapid City, Güney Dakota'da satılık emlak arayan ilginç bir yer. Güney Dakota'da satılık emlak için iyi bir yatırım arayan insanlar için tipik bir bina ve birçok fırsat var.

  •  
    Güney Dakota'ya taşınıyorum. Expatriate ve Güney Dakota'da yaşıyor

    Çok uzun, neredeyse sonsuz yollar, en güzel gün batımının çevrelediği, engin kırlara batırılmış ... bugün sizi çok özel bir yere götüreceğiz, sizi suskun yapacak! Sıfırdan başlamak için ideal yeri sık sık merak ediyoruz. Pekala, biz Realigro'da sizin için yer değiştirmenin çocuk oyuncağı olabileceği ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 17017

Satilik 5+ Yatak Odası, South Dakota, Sioux Falls, Sioux Falls, Sioux Falls

Reserved negotiation
Satilik
5+ Yatak Odası

58 m²
mükemmel
UNAVAILABLE
Cod. 7125

Satilik Tarım arazisi, South Dakota, Pierre, Pierre, Pierre

492,092.68TRY
Satilik
Tarım arazisi

25 m²
Satılık Arsa! 100 ft x 200 ft. Güzel bir alan. Kamu su, gaz ve elektrikli kullanılabilir. Ayrıca pek çok next door!!
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB